Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä.

Gasumin yritysmyynti

Palvelumme kattavat maa- ja biokaasun myynnin, biohajoavien jätteiden käsittelypalvelut sekä kaasuteknisen osaamisen. Tutustu nykyisiin asiakkaisiimme muun muassa Suomen johtavista elintarvikealan yrityksistä sekä kuljetusalan toimijoista


Ota yhteyttä suoraan myyjimme tai jätä meille yhteydenottopyyntö.


Content image

Jani Arala

yksikön päällikkö, myynti, liikenne
p. 044 054 8583
jani.arala@gasum.fi

Content image

Ville Sipponen

myyntipäällikkö, liikenne
p. 0400 818 202
ville.sipponen@gasum.fi

Content image

Juha-Matti Koskinen

myyntipäällikkö, raskas liikenne
p. 040 768 7188
juha-matti.koskinen@gasum.fi

Content image

Jan Reiners

asiakkuuspäällikkö, biokaasu ja jäteratkaisut
p. 040 539 6955
jan.reiners@gasum.fi

Content image

Matti Ojanpää

myyntipäällikkö, biokaasu
040 029 9798
matti.ojanpaa@gasum.fi

Content image

Timo Jokila

myyntipäällikkö, biokaasu
p. 040 7021 439 
timo.jokila@gasum.fi

Content image

Ville Pesonen

myyntijohtaja
p. 040 558 7890
ville.pesonen@gasum.fi

Content image

Max Miilakangas

myyntipäällikkö, maa- ja biokaasu
p.040 068 6814
max.miilakangas@gasum.fi

Content image

Lauri Pirvola

asiakaspäällikkö, maa- ja biokaasu
p. 040 0358614
lauri.pirvola@gasum.fi

Content image

Mikko Simola

myyntipäällikkö, maa- ja biokaasu
p. 040 533 7990
mikko.simola@gasum.fi

Content image

Risto Lukkarinen

myyntipäällikkö, maa- biokaasu
p. 0400 205 403
risto.lukkarinen@gasum.fi

Content image

Vappu Vanhala

myyntijohtaja, tekniset palvelut
p. 040 834 8154
vappu.vanhala@gasum.fi

Content image

Petri Nikkanen

myyntipäällikkö, tekniset palvelut
p. 040 506 2603
petri.nikkanen@gasum.fi

Harri Mielonen

projektimyyntipäällikkö, tekniset palvelut, teollisuus ja kaasunjakeluyhtiöt
p. 0400 471 390
harri.mielonen@gasum.fi

Sari Lilja

projektimyyntipäällikkö, tekniset palvelut, kiinteistöjen, taloyhtiöiden ja ravintoloiden projektimyynti
p. 040 746 5131
sari.lilja@gasum.fi

Tanja Olli

myyntikoordinaattori, tekniset palvelut, jälleenmyyjät
p. 040 575 0107
tanja.olli@gasum.fi

Content image

LNG yritysmyynti

Tytäryhtiömme Skangas vastaa LNG:n myynnistä teollisuudelle ja meriliikenteelle. Myyjien yhteystiedot löydät Skangasin sivuilta.




Katso