Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä.

Gasumin yritysmyynti

Jaa:

Palvelumme kattavat maa- ja biokaasun myynnin, biohajoavien jätteiden käsittelypalvelut sekä kaasuteknisen osaamisen. Tutustu nykyisiin asiakkaisiimme muun muassa Suomen johtavista elintarvikealan yrityksistä sekä kuljetusalan toimijoista.


Ota yhteyttä myyjiimme tai jätä meille yhteydenottopyyntö.

Liikenne

Content image

Jani Arala

yksikön päällikkö, myynti, liikenne
p. 044 054 8583
jani.arala@gasum.com

Content image

Ville Sipponen

myyntipäällikkö, liikenne
p. 0400 818 202
ville.sipponen@gasum.com

Content image

Heidi Kuoppala

myyntipäällikkö, liikenne
p. 050 440 9793 
heidi.kuoppala@gasum.com

Content image

Juha-Matti Koskinen

myyntipäällikkö, raskas liikenne
p. 040 768 7188
juha-matti.koskinen@gasum.com

Maa- ja biokaasu

Content image

Jan Reiners

asiakkuuspäällikkö, biokaasu ja jäteratkaisut
p. 040 539 6955
jan.reiners@gasum.com

Matti Ojanpää Gasum

Matti Ojanpää

myyntipäällikkö, biokaasu
p. 040 029 9798
matti.ojanpaa@gasum.com

Content image

Timo Jokila

myyntipäällikkö, biokaasu
p. 040 7021 439 
timo.jokila@gasum.com

Content image

Jussi Rinttilä

myyntijohtaja, biokaasu
p. 040 512 1212
jussi.rinttila@gasum.com

Content image

Max Miilakangas

myyntipäällikkö, maa- ja biokaasu
p.040 068 6814
max.miilakangas@gasum.com

Content image

Lauri Pirvola

asiakaspäällikkö, maa- ja biokaasu
p. 040 0358614
lauri.pirvola@gasum.com

Content image

Mikko Simola

myyntipäällikkö, maa- ja biokaasu
p. 040 533 7990
mikko.simola@gasum.com

Content image

Risto Lukkarinen

myyntipäällikkö, maa- ja biokaasu
p. 0400 205 403
risto.lukkarinen@gasum.com

Content image

Ville Pesonen

myyntijohtaja, maa- ja biokaasu
p. 040 558 7890
ville.pesonen@gasum.com

Tekniset palvelut

Content image

Petri Nikkanen

myyntipäällikkö, tekniset palvelut
p. 040 506 2603
petri.nikkanen@gasum.com

Content image

Harri Mielonen

projektimyyntipäällikkö, tekniset palvelut, teollisuus ja kaasunjakeluyhtiöt
p. 0400 471 390
harri.mielonen@gasum.com

Content image

Sari Lilja

projektimyyntipäällikkö, tekniset palvelut, kiinteistöjen, taloyhtiöiden ja ravintoloiden projektimyynti
p. 040 746 5131
sari.lilja@gasum.com

Content image

Tanja Olli

projektisuunnittelija, tekniset palvelut, jälleenmyyjät
p. 040 575 0107
tanja.olli@gasum.com

Content image

Vappu Vanhala

myyntijohtaja, tekniset palvelut
p. 040 834 8154
vappu.vanhala@gasum.com

Content image

LNG yritysmyynti

Tytäryhtiömme Skangas vastaa LNG:n myynnistä teollisuudelle ja meriliikenteelle. Myyjien yhteystiedot löydät Skangasin sivuilta.





Katso