Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä.

Lisätietoja tietosuojakäytännöistämme koskien henkilötietojesi käsittelyä, oikeuksistasi ja kuinka kauan säilytämme henkilötietojasi saat Gasumin tietosuojaselosteesta.

Gasumin yritysmyynti

Jaa:

Palvelumme kattavat maa- ja biokaasun myynnin, biohajoavien jätteiden käsittelypalvelut sekä kaasuteknisen osaamisen. Tutustu nykyisiin asiakkaisiimme muun muassa Suomen johtavista elintarvikealan yrityksistä sekä kuljetusalan toimijoista.


Ota yhteyttä myyjiimme tai jätä meille yhteydenottopyyntö.

Liikenne

Content image

Jani Arala

yksikön päällikkö, myynti, liikenne
p. 044 054 8583
jani.arala@gasum.com

Content image

Ville Sipponen

myyntipäällikkö, liikenne
p. 0400 818 202
ville.sipponen@gasum.com

Content image

Heidi Kuoppala

myyntipäällikkö, liikenne
p. 050 440 9793 
heidi.kuoppala@gasum.com

Content image

Juha-Matti Koskinen

myyntipäällikkö, raskas liikenne
p. 040 768 7188
juha-matti.koskinen@gasum.com

Maa- ja biokaasu

Energiamarkkinapalvelut

Content image

Mikko Askolin

liiketoimintajohtaja, energiamarkkinapalvelut
p. 040 8419 462
mikko.askolin@gasum.com

Content image

Tero Kurkinen

tiimipäällikkö, IntStream 
p. 0400 889 726
tero.kurkinen@gasum.com

Content image

Janne Laine

johtaja, Gasum Portfolio Services
p. 040 838 0679
janne.laine@gasum.com

Tekniset palvelut