Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä.

Lisätietoja tietosuojakäytännöistämme koskien henkilötietojesi käsittelyä, oikeuksistasi ja kuinka kauan säilytämme henkilötietojasi saat Gasumin tietosuojaselosteesta.

Gasumin yritysmyynti

Palvelumme kattavat maa- ja biokaasun myynnin, biohajoavien jätteiden käsittelypalvelut sekä energiamarkkinapalvelut. Tutustu nykyisiin asiakkaisiimme muun muassa Suomen johtavista elintarvikealan yrityksistä sekä kuljetusalan toimijoista.


Ota yhteyttä myyjiimme tai jätä meille yhteydenottopyyntö.

Maantieliikenne

Content image

Jani Arala

Head of Traffic Solutions
p. 044 054 8583
jani.arala@gasum.com

Content image

Juha-Matti Koskinen

myyntipäällikkö, raskas liikenne
Etelä-Suomi, Itä-Suomi ja Pohjois-Suomi
p. 040 768 7188
juha-matti.koskinen@gasum.com

Content image

Ville Sipponen

myyntipäällikkö, raskas liikenne
Etelä-Suomi ja Länsi-Suomi
p. 0400 818 202
ville.sipponen@gasum.com

Content image

Heidi Kuoppala

liiketoimintapäällikkö, myynti, henkilöautoliikenne
p. 050 440 9793 
heidi.kuoppala@gasum.com

Energiamarkkinapalvelut

Tea Kiukas Gasum

Tea Kiukas

Head of Energy Market Services & Gasum Portfolio Services
p. 040 588 8595
tea.kiukas@gasum.com

Content image

Jouni Anttila

tiimipäällikkö, Physical Market Services
p. 040 838 0981
jouni.anttila@gasum.com

Content image

Juha Hietaoja

ylempi energia-asiantuntija, Physical Market Services
p. 044 5730 760
juha.hietaoja@gasum.com

Content image

Mervi Leskinen

salkunhoitaja
p. 050 571 3995
mervi.leskinen@gasum.com

Content image

Laura Pokka

Carbon Portfolio Specialist
p. 040 585 7279
laura.pokka@gasum.com